پرسش های متداول

برای گرفتن ارز مسافرتی چه باید کرد؟
برای تهیه ارز مسافرتی باید نکات زیر را مدنظر داشته باشید. این نکات بر اساس آخرین تصمیمات بانک مرکزی به روز شده اند. محدودیت سنی: پرداخت ارز مسافرتی به مسافران با سن قانونی کمتر از 12سال صورت نمی گیرد. بانک های عامل: ارز مسافرتی را فقط می توانید با مراجعه به شعب منتخب بانک ملی و سامان، تجارت، پارسیان و ملت تهیه کنید.
آیا عوارض خروج از کشور به عهده آژانس مسافرتی است؟
خیر پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می‌باشد و آژانس مسافرتی صرفا تامین کننده بلیط، ویزا و اقامت برای مسافران می‌باشد.
آیا اطلاعات ثبت شده بر روی وب‌سایت‌های رزرو آنلاین، قابل اعتماد هستند؟
در صورتی که وب‌سایت مورد نظر قابل اعتماد باشد،‌ اطلاعاتی که بر روی آن قرار می‌گیرد هم درست است. این اطلاعات عمدتا توسط کارشناسان گردآوری شده و به تایید هتل‌ها یا اقامتگاه‌ها می‌رسند. در بسیاری از موارد نمایندگان وب‌سایت‌ها در محل هتل حاضر شده و امکانات آن را تایید می‌کنند، یا عکس‌های اختصاصی گرفته و بر روی خروجی وب‌سایت‌ خود قرار می‌دهند.
قیمت اتاق هتل‌ها و اقامتگاه‌ها، بر اساس تعداد شب‌های اقامت محاسبه می‌شود یا تعداد نفرات؟
این قیمت براساس تعداد شب­‌های اقامت و همچنین تعداد افراد اعلام شده است. شامل مواردی می‌شود که در قسمت امکانات در وب‌سایت به آنها اشاره شده است. قیمت­‌های مربوط به کودکان در هر هتل متفاوت است و باید پیش از رزرو، این اطلاعات را در قسمت قوانین هتل مطالعه کنید.
رزرو آنلاین هتل داخلی به چه ترتیب انجام می‌شود؟
در سفرهای چند نفره، یک نفر به عنوان سرپرست می‌تواند برای سایرین عملیات رزرواسیون را انجام دهد. پس از انتخاب هتل مورد نظر و وارد کردن تاریخ ورود و خروج، و مدت اقامت رزرو اولیه انجام شده و افراد در لیست مسافران هتل وارد می‌شوند. با پرداخت هزینه هتل و دریافت وچر، رزرو قطعی و تمام می‌شود. مبلغی که در زمان رزرواسیون پرداخت خواهد شد، کل هزینه‌ای است که باید پرداخت شود و در زمان ورود به هتل لازم نیست مبلغ دیگری پرداخت کنید.

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و تخفیف‌های هیجان‌انگیز ما مطلع شوید.